отзывы

В этой теме 17 ответов, 4 участника, последнее обновление  Тарас Цибух 1 год, 6 мес. назад.

• Автор

Михаил Рябиков
    Хранитель

оставляйте здесь ваши отзывы)

Оксана Володимирівна, 1988 р.н.

Перші кроки мені давалися легко, тому, що я займаюсь спортом.
    За час занять в мене були такі зміни:
    — перестала боліти голова, а також нога, на яку я після бігу не могла навіть стати — боліла кістка на стопі.
    Не сподівалась, що знайду для себе, для свого здоров’я такі заняття.
    Зробіть перший крок!
    Страна: Україна | Город: Луцьк

Лєна Н.. 1965 р.н.

Схудла на 24!!! Кг за три місяці. Відповідно змінилися параметри тіла.
    Займаюсь: вправи — вранці і щодня, шат карми — тільки ввечері, а ось медитація вдома — ніяк не виходить.
    Добре, коли група працює в одному режимі, усі роблять в одному темпі, навіть якщо і відстаєш, то сила інерції тягне за іншими і результати дають про себе знати швидко.
    Тільки людина з сильним характером немає потребу в групових заняттях. А переважна більшість — йде в групу, де можна набратись впевненості в собі до самостійних занять.
    Відчуття колективу однодумців — велика сила!

Галина, 1937 р.н.

Йогою займаюсь з лютого 1998 року. За все життя зібрався цілий букет хвороб. Особливо турбували головні болі. Болі в суглобах ніг, рук та спині. Вночі прокидалась від того, що затерпали руки.
    І коли в лютому прийшла на перше заняття — я практично не могла виконати жодної вправи. Навіть не могла сісти на коліна, бо змолоду погано згиналась. Кожен рік в осінньо — зимовий період вимушена була лікуватися від поліартриту таблетками та уколами. Які давали ускладнення на шлунок та печінку.
    Регулярні заняття дали свої результати. Якщо до початку занять мені важко було ходити, особливо по сходах, то зараз я майже не відчуваю болю, легко рухаюсь.
    Пройшла декілька курсів очищення організму (4). Вага зменшилась на 8 кг. Рідше турбує серце — майже не вживаю сердечних препаратів. Краще стала спати. Менше втомлююсь. Більшість днів гарний настрій та бадьорість.

Дмитро.1982 р.н.

Вчуся в школі в 11 класі. Відвідуючи щоденні заняття з йоги — пропала сонливість на уроках, краще розвиваюсь фізично. Боліло коліно — а тепер біль в коліні вщух. Перестала боліти голова — був струс мозку. Я дуже радий, що почав займатися йогою.

Аліна Андреєва

Займаюся йогою вже майже півроку. Заняття з йоги мені допомагають фізично розвиватися, і отримувати гармонію і розслаблення.

Оксана Корсун

Корсун Оксана. Займаюсь йогою
    періодично, як прийдеться, тобто як ляже час і простір:) Але від душі.
    На заняття йду як на свято. Після занять відчуваю своє фізичне тіло
    удосконаленим дарунком від світу, здоровим і гнучким. Особливо вдячний
    хребет:) А ще після Тарасових занять надзвичайний приплив енергії та
    гарного настрою. Коли ж ще й регулярно відвідую, то забуваю надовго про
    остеохондроз. Доречі, повне дихання, яке практикували на йозі, допомогло
    при сходженні на Ельбрус у 2007 році, коли за якихось 100м до вершини
    десь чомусь «поділось серце» на висоті
    5500м.
    Для мене Тарас » не тренер з йоги в спортзалі профілакторію», а
    справжнісінький ЙОГ за покликанням. І коли він з`явився в Луцьку
    приблизно 20 років тому, то він вже був Йогом. Зустріч з такими
    світлими людьми як Тарас і Марта дарують гарні емоції. А це значний
    дефіцит насьогодні у суспільстві. Добре, що ви
    є! Та й
    колектив на йогу приходить зовсім не випадковий!

Володя

Найбільше подобаються групові медитації, після перших занять відчував легкий «транс». Регулярне виконання різних впрах, позитивно впливає на фізіологічний і духовний стан організму. У Тараса Мирославовича дуже оригінальне почуття гумору. Респект smile

Лена Янюк

Вирішила написати відгук про одну дуже хорошу та щиру людину Марту Волощук
    Її життя і те,чого вона досягла в цьому житті, не просто вражає а й надихає.!
    Це інструктор який під час занять може з легкістю пояснити правильність виконання вправ і зв’язок та наслідки від неправильного виконання,з розумінням відноситься до кожного.
    Відповідальна,турботлива,уважна дівчина на яку можна покластися.
    Це надзвичайна людина якій я дуже вдячна за розуміння та підтримку.!)

Юрій

студент Сну,займаюсь приблизно три місяці.. і як то кажуть:»результат на лице» Я почав відчувати кожний м’яз на свому тілі,і був приємно здивований на що я здатний)) йога помогла виховати в мені другу людину я став більш впевненіший в собі,врівноважений і в мене тепер інший світогляд на життя) За цей короткий період я був на заняттях в Марти ,Тараса, Свєти і з гордістю кажу що це сильні інструктори,в яких особистий підхід до кожної людини,це ЛЮДИ з великої літери,на яких потрібно рівнятись) Тому я вдячний що познайомився з ними)

Леся

Більше п’яти років тому зовнішні і внутрішні фактори життя привели мене до занять з йоги. Я попала до Тараса Цибуха. Пам’ятаю і досі реакцію свого тіла душі і серця після першого заняття . Вийшла окрилена. Наче напилась чистої джерельної води і зрозуміла, що життя може бути інакшим, може приносити задоволення , здоров’я і море позитиву.
    І досі моя думка не міняється. Я впевнена, що заняття з йоги змінюють життя на краще. А ще коли їх проводить Тарас, людина неординарна, справжня , яка відчуває світ, людей , має особливу інтуїцію, постійно розвивається : він чудовий інструктор, фотограф ,музикант, людина, яка уміє черпати енергію від Неба, Сонця , Гір, Зірок і щедро ділитися нею з іншими.
    Я дуже рада, що є в числі цих людей.

Ira
    Участник

Почала займатись йогою 3 роки і 8 місяців назад.Вперше прийшовши на заняття,я була шокована від свого тіла,гнучкості.Взагалі повний нуль.Зразу прийшла думка:»Якшо в такому віці я не можу нормально розігнутись,то що буде далі?»Почала регулярно займатись,з кожним заняттям все цікавіше ставало досліджувати своє тіло,свої відчуття під час вправ(динамічних,статичних),свій стан до і після занять.І зрозуміла Йога-це круто!  А в цьому допомогли  ,досвідченні  люди,без яких я б  не дійшла до такого рівня,який маю наданий час це чудові інструктора Тарас та Марта!Вони щиро діляться знаннями правильного виконання вправ,про їхні наслідки.До кожного знайдуть особливий підхід.Одна їхня присутність ,може надихнути на щось неймовірне.Це люди які завжди підтримують,та поставлять на правельний шлях.А чи іти нам тією дорогою,кожен вирішує сам!

Тарас Цибух
    Хранитель

Галина, 1950р.н.

Я розпочала займатись йогою 17 грудня 1997 року. З перших занять, вела щоденник, куди записувала свої  відчуття. Мої початкові враження були – «я цього зробити не можу». Та, незважаючи на свій, немолодий, як я вважала вік, вирішила спробувати. Мені допомагав наш інструктор Тарас Мирославович. Ті вправи, про які думала, що не зроблю їх ніколи ( закрут з ногами, риба, свічка, плуг), тепер роблю із задоволенням, зовсім не відчуваючи дискомфорту. До того, як розпочала займатись йогою, я часто хворіла. Боліла голова, серце, ноги, руки. Помітила, що під час занять зникають больові відчуття. Зокрема, головна біль проходила, під час медитації на свічку. Усі «болячки» почали потихеньку відступати. Я тепер рідко хворію, навіть простуди  обминають. Періодично роблю очистку організму.

17 лютого 1998 року до нас на заняття з йоги, приїхала група зі Львова. Я була настільки вражена тим, як гарно вони виконують вправи, що у щоденнику записала: «Краще не буває, і якщо у мене щось близько з того вийде, то я буду щаслива». І я щаслива. Коли вперше прийшла на заняття, я мала вагу 64 кг при рості 154 см, талія 89 см, стегна 106 см, груди 102 см. Станом на 22 лютого 1999 року моя вага 60 кг, талія 84 см, стегна 100 см, груди 100 см. За період  1 рік і 2 місяці я зробила 61056 вправ. Заняттями і собою я дуже задоволена. Через різні життєві обставини, інколи пропускаю заняття, але знову і знову, настільки хочеться до цього гурту, де люди різного віку, і всі поєднанні взаєморозумінням, що життя без цього не уявляю. Людина завжди тягнеться туди, де їй добре. Учитель наш — Тарас Мирославович, завжди дасть хорошу пораду та підтримку. Я вдячна йому і тим людям, що створили цю програму. Бажаю ширшу дорогу для такої великої справи!

Тарас Цибух
    Хранитель

Євгенія, 1944 р.н.

Своїм здоров’ям, безумовно, необхідно займатись усім, незважаючи на вік. А у такому віці, як мій, це особливо бажано. Я прийшла займатись йогою, через частий біль у суглобах та хронічний кашель. Моє перше враження про заняття було прекрасне, а найбільш сподобалось те, що між усіма в групі існує гармонія та спільне бажання займатись. Чому я вибрала саме заняття з йоги? Тому, що у цій програмі багато вправ на дихання,  на розтяжку всіх суглобів та хребта, а саме це мені необхідно. Після великого навантаження, відчуваю себе, як після бані. У процесі занять йогою я не схудла, так як займалась очищенням тільки один тиждень, і мені це не сподобалось. Але головним для мене було те, що я навчилась володіти своїм настроєм та емоціями. Що особливо подобається в заняттях, то це те, що вони дали  мені можливість відчути такі якості, як зібраність, вчасність, дружелюбність, відчуття колективу. Найважче мені робити вправу «місток». В цілому, я відчуваю, що мені достатньо займатись йогою в групі, 3 рази на тиждень.

Тарас Цибух
    Хранитель

Раїса, 1967 р.н.

Я розпочала займатись йогою, тому, що мала претензії до своєї фігури. Тричі на тиждень я ходила  у зал, докладаючи спочатку чимало зусиль. Адже ті вправи, що здавались простими на перший погляд, при виконанні не вдавались. Заняття вимагали від мене моральної, фізичної та психологічної дисципліни. Через вісім місяців, зміни, які відбулись, вразили  не тільки мене, а і моє оточення: друзів, знайомих. Регулярне виконання вправ, привело до того, що організм звільнився від шкідливих звичок, очистились жовчні шляхи, покращився кровообіг, змінився тургор шкіри. Я продовжувала займатись у групі, ще й додатково займалась вдома. Після двох років занять, загальне самопочуття стало набагато краще – я почуваю себе впевнено у всьому. Схудла на 10 кг, на талії та стегнах зникло по 5 см об’єму. Роблю вправи з великим задоволенням – заняття з йоги  надають мені життєвої наснаги.

Тарас Цибух
    Хранитель

Євгенія, 1960 р.н.

Я почала займатись йогою не тому, що я хвора, а просто хочу підтримувати свою форму. І дуже рада, що завдяки цим заняттям, гнучкість і рухливість мого тіла покращилась. Це дає мені можливість робити такі вправи, що нелегко  виконувати   навіть молодим людям!

Тарас Цибух
    Хранитель

Оксана, 1980 р.н.

Перші кроки у йозі, мені давались легко, тому що займаюсь спортом. Займаючись йогою, я помітила у собі такі зміни:

змінився мій погляд на життя, я  відкрила для себе те, чого мені бракувало;

у мене покращився стан здоров’я, я стала завжди весела, сильна і здорова;

перестала боліти голова, а також нога, на яку я після бігу, навіть не могла ступити

( боліла кістка на стопі).

Я ніколи не сподівалась, що знайду для себе, для свого здоров’я такі заняття. Зробіть перший крок!

Тарас Цибух
    Хранитель

Олена, 35 років

Я вважаю, що для того щоб бути здоровою, необхідно займатись своїм тілом. З віком, це  питання набуває ще більшої ваги. Заняття собою дають можливість продовжити молодість. Я зацікавилась презентацією занять з йоги і вирішила спробувати. Мені сподобалось, що не треба напружуватись, стрибати, бігати і упрівати. У йозі, мені особливо імпонує, що задіяне все тіло, а не накачуються окремі групи м’язів. Я не люблю спорт, де виснажливі тренування.

Займаючись йогою я схудла на 24 кг, відповідно змінились параметри тіла. Стала більш спокійною, веселою. Вправи з йоги доступні усім, і це робить її універсальною системою занять.

Найважче для мене у йозі – це підтримувати регулярність. Займаюсь зранку, три рази на тиждень, і вдома щодня. Періодично роблю очищення. Шкода тільки, що вдома не вдається медитація. Мої цілі, яких я прагну досягти, за допомогою йоги – це стрункість і молодість. Я переконалась, що ця програма ідеальна для виконання усім, від дітей до старших людей. Заняття йогою мене умиротворяють, єдине що  інколи заважає — моя лінь. Тому помітила, що у групі, яка виконує вправи в одному режимі, займатись набагато легше, і  результати наступають швидше. Відчуття колективу однодумців — велика  сила.

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.