Макробиотика, сыроедение и другие виды диет.

Главная Форумы Питание Макробиотика, сыроедение и другие виды диет.

В этой теме 3 ответа, 4 участника, последнее обновление  Аноним 2 года/лет, 9 мес. назад.

 • Автор
  Сообщения
 • #164

  Михаил Рябиков
  Хранитель

  ранее на форуме — http://yogainlutsk.ucoz.ua/forum/3-3-1

 • #779

  Елена
  Модератор

  Знаючи в якій місцевості ми живемо , яким повітрям дихаємо , усвідомлюючи які продукти харчування ми використовуємо кожного дня та яка якість цих продуктів,ми починаємо замислюватись над тим , де взяти більше вітамінів та поживних речовин для свого організму
  Ось і запитання :
  -чи варто пити різноманітні дієтичні добавки до складу яких входять(цілющі трави,вітаміни,риб*ячий жир,антиоксиданти,кальцій і т.д )?
  -чи може це негативно впливати на стан організму?

 • #1399

  Константин
  Участник

  Варто! Особливо, коли у вашому графіку тренувань крім танців з бубном є суто «чоловічі» тренування (бойові мистецтва, фізо з елементами важкої атлетики тощо) БАДи просто необхідні. Ясна річ, що в усьому має бути міра та здоровий глузд, а саме потрібно чітко контролювати періодичність та тривалість прийому БАДів,щоб не зробити свою печінку гіршу ніж у алкоголіків 🙂  І друге: раджу приймати їх лише в зимовий період, а в літній максимально «навітамінитись» натуральними продуктами. Особисто я приймаю, коли приймаю, спіруліну кімерійську. Все ,що зараз називається модним словом «спортивне харчування» для мене не харчування взагалі і тим паче не спортивне. Яд він і є яд, як його не назви. Будьте крепкі!

 • #2375

  Аноним

  Really enjoyed this article. Will read on… [url=http://lighsdeub94yt24hf4r.tumblr.com/]Ramadanovic[/url]

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.