Ответ в теме: отзывы

Главная Форумы Вопросы — ответы,отзывы отзывы Ответ в теме: отзывы

Тарас Цибух
Хранитель

Олена, 35 років

Я вважаю, що для того щоб бути здоровою, необхідно займатись своїм тілом. З віком, це  питання набуває ще більшої ваги. Заняття собою дають можливість продовжити молодість. Я зацікавилась презентацією занять з йоги і вирішила спробувати. Мені сподобалось, що не треба напружуватись, стрибати, бігати і упрівати. У йозі, мені особливо імпонує, що задіяне все тіло, а не накачуються окремі групи м’язів. Я не люблю спорт, де виснажливі тренування.

Займаючись йогою я схудла на 24 кг, відповідно змінились параметри тіла. Стала більш спокійною, веселою. Вправи з йоги доступні усім, і це робить її універсальною системою занять.

Найважче для мене у йозі – це підтримувати регулярність. Займаюсь зранку, три рази на тиждень, і вдома щодня. Періодично роблю очищення. Шкода тільки, що вдома не вдається медитація. Мої цілі, яких я прагну досягти, за допомогою йоги – це стрункість і молодість. Я переконалась, що ця програма ідеальна для виконання усім, від дітей до старших людей. Заняття йогою мене умиротворяють, єдине що  інколи заважає — моя лінь. Тому помітила, що у групі, яка виконує вправи в одному режимі, займатись набагато легше, і  результати наступають швидше. Відчуття колективу однодумців — велика  сила.