Ответ в теме: отзывы

Главная Форумы Вопросы — ответы,отзывы отзывы Ответ в теме: отзывы

Тарас Цибух
Хранитель

Євгенія, 1944 р.н.

Своїм здоров’ям, безумовно, необхідно займатись усім, незважаючи на вік. А у такому віці, як мій, це особливо бажано. Я прийшла займатись йогою, через частий біль у суглобах та хронічний кашель. Моє перше враження про заняття було прекрасне, а найбільш сподобалось те, що між усіма в групі існує гармонія та спільне бажання займатись. Чому я вибрала саме заняття з йоги? Тому, що у цій програмі багато вправ на дихання,  на розтяжку всіх суглобів та хребта, а саме це мені необхідно. Після великого навантаження, відчуваю себе, як після бані. У процесі занять йогою я не схудла, так як займалась очищенням тільки один тиждень, і мені це не сподобалось. Але головним для мене було те, що я навчилась володіти своїм настроєм та емоціями. Що особливо подобається в заняттях, то це те, що вони дали  мені можливість відчути такі якості, як зібраність, вчасність, дружелюбність, відчуття колективу. Найважче мені робити вправу «місток». В цілому, я відчуваю, що мені достатньо займатись йогою в групі, 3 рази на тиждень.