Ответ в теме: отзывы

Главная Форумы Вопросы — ответы,отзывы отзывы Ответ в теме: отзывы

Тарас Цибух
Хранитель

Галина, 1950р.н.

Я розпочала займатись йогою 17 грудня 1997 року. З перших занять, вела щоденник, куди записувала свої  відчуття. Мої початкові враження були – «я цього зробити не можу». Та, незважаючи на свій, немолодий, як я вважала вік, вирішила спробувати. Мені допомагав наш інструктор Тарас Мирославович. Ті вправи, про які думала, що не зроблю їх ніколи ( закрут з ногами, риба, свічка, плуг), тепер роблю із задоволенням, зовсім не відчуваючи дискомфорту. До того, як розпочала займатись йогою, я часто хворіла. Боліла голова, серце, ноги, руки. Помітила, що під час занять зникають больові відчуття. Зокрема, головна біль проходила, під час медитації на свічку. Усі «болячки» почали потихеньку відступати. Я тепер рідко хворію, навіть простуди  обминають. Періодично роблю очистку організму.

17 лютого 1998 року до нас на заняття з йоги, приїхала група зі Львова. Я була настільки вражена тим, як гарно вони виконують вправи, що у щоденнику записала: «Краще не буває, і якщо у мене щось близько з того вийде, то я буду щаслива». І я щаслива. Коли вперше прийшла на заняття, я мала вагу 64 кг при рості 154 см, талія 89 см, стегна 106 см, груди 102 см. Станом на 22 лютого 1999 року моя вага 60 кг, талія 84 см, стегна 100 см, груди 100 см. За період  1 рік і 2 місяці я зробила 61056 вправ. Заняттями і собою я дуже задоволена. Через різні життєві обставини, інколи пропускаю заняття, але знову і знову, настільки хочеться до цього гурту, де люди різного віку, і всі поєднанні взаєморозумінням, що життя без цього не уявляю. Людина завжди тягнеться туди, де їй добре. Учитель наш — Тарас Мирославович, завжди дасть хорошу пораду та підтримку. Я вдячна йому і тим людям, що створили цю програму. Бажаю ширшу дорогу для такої великої справи!