Йога у Луцьку. Сонячні мотиви

Літній ранок – це одна з найприємніших годин на природі поза межами міста.
Коли сонечко поступово підіймається,роса вкриває траву і квіти,ще дрімають комашки і тварини,а ми вже йдемо.

8

Ох,ці стежини,які завжди ведуть нас до цікавих місць та дивовижних пейзажів.

Неймовірно приємні відчуття,спокій,прохолодне повітря,лісові звуки.На очах починає усе ніби оживати,лише ранок але трудівники комахи розпочинають свою роботу.

А тут ми зловили момент створення Тарасом Мирославовичем чудових знімків.

1

Коли потрапляєш у цікаві місця приходить натхнення та бажання до створення чогось прекрасного,особливо якщо ви творча людина,але у ці місця важко потрапити,вони приховані матінкою природою та потребують певної підготовки.

3

2

З кожним семінаром,з певною кількістю занять,постійних тренувань,ходьби та й інших пунктів у житті,які змушую тіло тренуватися, виснажуватися та випробовувати себе,з часом все,що було колись важким, стає набагато легшим, цікаво за цим спостерігати .
Хоч тіло з розумом має тісний зв’язок та в тіла своє тренування і результати,а в розуму трішки інші.

Наша подорож продовжувалася.
Небо змінювало свої відтінки наганяючи пухкі хмаринки та розганяючи їх по всьому просторі небесної синяви,ніби граючи в якусь гру.

12

В природі дуже багато таємниць і чудес.Часто люди забувають те,що почули на семінарі або ж те,що побачили але відчуття які вони переживають у ті моменти залишаються з ними назавжди.

5

Моменти,від яких захоплює подих,які не можливо передати за допомогою фото чи відео техніки. Це істинні почуття,можливо загальне бачення очима але індивідуальне сприйняття та запам’ятовування окремо кожною особистістю які присутні на семінарі.

4

Кому пощастило потрапити на семінар разом з дітьми,той чудово знає,як цікаво та весело можна провести час і 100% з користю.

6

Після купання завжди приємне відчуття свіжості, особливо коли вода прохолодна,відразу ж пропадає втома.
Легенький вітерець,декілька хвилин приймаємо сонячні ванни і знову купання.
Спостерігати за тілом все цікавіше,за тим,що відбувається в голові,як швидко реагують м’язи,яке серцебиття.

05

Повертаючись додому дивуєшся скільки всього ти дізнався,згадуючи різні моменти.

0987654321

Займайтеся йогою,прагніть потрапити у походи-семінари,бо ваша сила волі і праця над собою варта того щоб бути здоровими та приймати участь у семінарах які проводить Тарас Мирославович.Я в цьому неодноразово переконувалася .

192 views

One thought on “Йога у Луцьку. Сонячні мотиви

Добавить комментарий