Йога у Луцьку. Семінар 108 рівня — 5 днів — 68 км. День третій.

1

Розпочинався третій день , сходило сонечко яке нас привітно зустрічало,навіть не віриться що вчора лив дощ бо сьогодні сухо та тепло.

2

А повітря ,яке повітря ! Таке чисте і п’янке, просто надзвичайне. У нас , «внизу» , на Землі, воно буває таке тільки весною , коли квітнуть сади, перші квіти і все встелене зеленим розкішним килимом.

3

4

Зранку як завжди прохолодно,хтось потягувався , робив вправи щоб зігрітися а хтось лише висунув носик з палатки.Під ногами зелена травичка в росі а навкруги гори окутані в туман і вже саме у цю пору відкривалися чудові пейзажі від яких важко відірвати погляд.
Ми старалися хоч якось зберегти для себе це відчуття ,цю красу цей клаптик світу на якому нам пощастило бути присутніми,хоча б у спогодах і за допомогою фотографій.
А й справді переглядаючи фотографії ніби занурюєшся у той час саме в день коли ми йшли,спілкувалися та просто насолоджувалися тим що переживали.
Воістину таких барв,що має природа,жоден вчений чи винахідник ніколи не зможе відтворити! Заради чудового моменту який захоплює дух варто іти в сотні походів, лиш би спіймати єдиний і не повторний.

5

6

7

Ми знову ходили то в гору,то вниз а в горах по іншому і не вийде,ми настільки захопились усім,шо й не помітили як пройшло декілька годин,схаменулися бо й справді від цієї краси та нових відчуттів паморочиться в голові і забуваєш про такі дрібниці як сніданок.
Нікуди не поспішаючи заварили пахучого чаю,за сніданком обговорювали цікаві теми і подальший план дій.

8

9

10

11

Нас оточувала жива пирода,чудова погода і звісно присутній був хороший настрій.
На фотографіях вдалося показати справжні витвори природи можна сказати картини гір, озеро Бребенескул з висоти пташиного польоту і навіть нас які наче мурашки в порівнянні з цими камянистими велетнями ходили поміж дерев, гір,каміння та насолоджувалися усім що дарував чудовий день.

12

13

14

15

Поки Тарас Мирославович робив знімки ми під веселу пісеньку танцювали,що ще потрібно для повного щастя в горах?хороша погода,чудовий настрій,приємне оточення ..
Сонечко пригріло добряче у цьому випадку ми добре закуталися від його променів бо всі знають що жарти з сонцем можуть погано закінчитися.

16

Після довготривалої фото та відеозйомки рушили далі але перед тим як іти , побачивши велику кількість палаток у низу які щойно прокинулися і почали готувати сніданок,людей які ночували прямо біля озера,ми веселою пісенькою привіталися з ними, почувши миттєву відповідь засміялися і помахали один одному руками .

17

Ми помандрували далі,заглиблюючись у красу гірських масивів,

20

21

Проходячи біля озера Несамовитого, ми подумали що гріх не скупатись і спустились до нього,вода була тут тепліша ніж у Бребенескулі але бажаючих окунутись чомусь мало. Ця вода забрала у нас втому, що вже потихеньку накопичувалася під час нашого маршруту а натомість дала заряд енергії, от ми бадьорі та задоволенні рушили далі.

18

19

Попереду Говерла але ми її обійшли і зробили привал на пологому схилі,адже вже вечоріло.

22

23

Частина команди лишилася готувати вечерю а друга половина прогулялися горами та зробили ще парочку фотографій.

24

25

Коли попадаєш у гори все що навколо тебе відбувається,все що ти бачиш,чуєш та відчуваєш дає змогу зрозуміти певні речі, дає змогу відпочити від буденності та набратися чогось нового,цікавого,особливо коли ти їдеш не просто на прогулянку а на семінар.

26

27

28

Сонечко по трошки вже заходило та ховалося за масивні гори,ми повернулися до палаток та сіли їсти.
За вечерею ми розмовляли та жартували про те , що сьогодні бачили,ділилися цікавими спогадами та моментами які обов’язково запам’ятаємо назавжди.

29

30

Ти стоїш на горі . Ніч. Над тобою міріади зірок, величезний Місяць, який здається приблизився на стільки , що можна зачепитися , і помаленьку по драбині добратися до нього.

626 views

Добавить комментарий