Йога у Луцьку. Заняття влітку

лебідь

Займатись йогою — це займатись своїм розвитком, як у фізичному так і духовному плані. Заняття влітку це як своєрідний екзамен через те, що немає занять у групі, на дворі спека та немає контролю зі сторони інструкторів. В цей період і визначається, що саме для Вас означають тренування різних асан, зв’язок та комплексів.
Ви займаєтесь не для когось чи через те, що це престижно, а дійсно для самого себе і саме ці заняття стають частиною Вашого життя.

 лук

Влітку заняття йогою по-своєму цікаві, оригінальні та корисні. Не зважаючи на те, що у групових заняттях канікули, ми не перестаємо балувати своє тіло і далі виконуємо вправи. Ранкові заняття на свіжому повітрі неймовірні. Коли краплинки роси торкаються ніг, вітер окутує все тіло, ніби грає з тобою, а сонечко прокидається і промінчиками зігріває — це незабутні відчуття.
Влітку є широкий вибір місць, де не тиснуть стіни а можна практикувати на свіжому повітрі: ліс, парк, озеро, гори. В кожному з перечислених куточків по-своєму заняття проходитиме цікаво з різними відчуттями!
Тому не пропускаємо такого задоволення!Залишилось небагато часу …

357 views

Добавить комментарий